OP ZOEK NAAR EEN OPLEIDING OF TRAINING?

SOORT
  • SOORT
  • Opleiding
  • Training
  • Avondtraining
  • Events
TYPE
  • TYPE
  • Toelatingsproef
  • Initiator
  • Instructeur
  • Skileraar
  • Trainer
  • Algemene Techniek
  • Voorbereiding initiator
  • Voorbereiding instructeur
  • Voorbereiding skileraar
  • Voorbereiding Herexamen
  • Slalom
  • Reuzenslalom
  • Bulten
  • Telemark
  • Slalom - Avond
  • Bulten - Avond
  • Algemene Techniek - Avond
  • Sneeuw en Lawinekunde
  • Herexamens
  • Events
PERIODE
  • PERIODE
  • Voor Hefstverlof
  • Herfstverlof
  • Tussen Herfstverlof en Nieuwjaar
  • Kerstweek
  • Tussen Nieuwjaar en Paasverlof
  • Paasverlof
  • Na Paasverlof
GEBIED
  • GEBIED
  • Hintertux
  • Stubai
  • Livigno
  • Terneuzen
  • Landgraaf
  • Aspen Wilrijk
  • Snowvalley Peer
  • Genk
  • Kronplatz
  • Ischgl
  • Zillertal
  • Valle d'Aosta
  • Winterberg

FAQ

BELGIAN FEDERATION OF SNOWSPORT INSTRUCTORS

  • Veel gestelde vragen
  • Mijn account
  • Opleiding en training
  • Verzekering
  • Reizen
  • Theorie en Examen Locaties

Theorie: blok 1

Theorie 19 en 20 november 2022

INITIATOR (Aula, gebouw De Nayer) Wegbeschrijving

Zaterdag 19-11-2022

  • 9u30-10u30: Algemene conditie/Skigym: Annemie Smeets
  • 10u30-12u30: Materiaal: Joren Robyn
  • 12u30-13u30: pauze
  • 13u30-14u30: Kinderski: Gert Mergaerts
  • 14u30-15u30: Milieu en ski: Gert Mergaerts
  • 15u30-16u30: Geschiedenis: Gert Mergaerts
Zondag 20-11-2022
  • 10u-12u: Fysiologie: Bart Haenraets
  • 12u-13u: pauze
  • 13u-17u: EHBO: Filip Jongbloet
INSTRUCTEUR (lokaal 02.05, gebouw De Nayer) Wegbeschrijving

Zaterdag 19-11-2022
  • 13u-14u: Secourisme: Hannes Heymans
  • 14u-16u: Onderhoud ski: Pieter Engelen
Zondag 20-11-2022
  • 10u-12u: Sportrecht: Michel Lenaerts
  • 12u-13u: pauze
  • 13u-17u: Sneeuw- en lawinekunde: Bart Haenraets

Examen 26 november 2021 van 10u-14u

UCLL - Lokaal H207
Naamsesteenweg 355
3001 Heverlee
Wegbeschrijving


Theorie: blok 2

Theorie 29 en 30 april 2023

INITIATOR

Zaterdag 29-4-2023
  • 10u-11u: Kinderski: Gert Mergaerts
  • 11u-12u: Milieu en ski: Gert Mergaerts
  • 12u-13u: Geschiedenis van het skiën: Gert Mergaerts
  • 13u-14u: Pauze
  • 14u-15u: Algemene conditie/Skigym: Annemie Smeets
  • 15u30-17u30: Materiaal: Sven Vandenberghe
Zondag 30-4-2023
  • 10u-12u: Fysiologie: Bart Haenraets
  • 12u-13u: pauze
  • 13u-17u: EHBO: Filip Jongbloet
INSTRUCTEUR

Zaterdag 29-4-2023
  • 9u30-12u30: Biomechanica: Annemie Smeets
  • 12u30-13u: Pauze
  • 13u-15u: Onderhoud ski: Pieter Engelen
  • 15u-17u: Secourisme: Hannes Heymans
Zondag 30-4-2023
  • 10u-12u: Sportrecht: Michel Lenaerts
  • 12u-13u: pauze
  • 13u-16u: Sneeuw- en lawinekunde: Bart Haenraets
SKILERAAR

Zaterdag 29-4-2023
  • 9u-10u: Organisatie van de skisport: Gert Mergaerts
  • 10u-12u: Meteorologie: Lander Van Tricht
  • 13u30-15u30: Onderhoud wedstrijdski: Gert Mergaerts
Al deze lessen gaan door in:

GO. Talentenschool Turnhout
Campus boomgaard
Boomgaardstraat 56
2300 Turnhout

TRAINER

Zaterdag 29-4-2023
De lessen zullen doorgaan in Brugge, de docenten communiceren met de cursisten.


Examen 6 mei 2023

GO. Talentenschool Turnhout
Campus boomgaard
Boomgaardstraat 56
2300 Turnhout.


Wil je graag een herkansing voor je theorie of neem je liever deel op een ander examenweekend dan het geplande?  Geef dan het secretariaat even een seintje: info@bfsi.be