OP ZOEK NAAR EEN OPLEIDING OF TRAINING?

SOORT
 • SOORT
 • Opleiding
 • Training
 • Avondtraining
 • Events
TYPE
 • TYPE
 • Toelatingsproef
 • Initiator
 • Instructeur
 • Skileraar
 • Trainer
 • Algemene Techniek
 • Voorbereiding initiator
 • Voorbereiding instructeur
 • Voorbereiding skileraar
 • Voorbereiding Herexamen
 • Slalom
 • Reuzenslalom
 • Bulten
 • Telemark
 • Slalom - Avond
 • Bulten - Avond
 • Algemene Techniek - Avond
 • Sneeuw en Lawinekunde
 • Herexamens
 • Events
PERIODE
 • PERIODE
 • Voor Hefstverlof
 • Herfstverlof
 • Tussen Herfstverlof en Nieuwjaar
 • Kerstweek
 • Tussen Nieuwjaar en Paasverlof
 • Paasverlof
 • Na Paasverlof
GEBIED
 • GEBIED
 • Hintertux
 • Stubai
 • Livigno
 • Terneuzen
 • Landgraaf
 • Aspen Wilrijk
 • Snowvalley Peer
 • Genk
 • Kronplatz
 • Ischgl
 • Zillertal
 • Valle d'Aosta
 • Winterberg

Nieuws

BELGIAN FEDERATION OF SNOWSPORT INSTRUCTORS

U bevindt zich hier: Nieuws > Teken van leven!

Terug naar overzicht

Teken van leven!

Datum Nieuwsbericht: 18/08/2021

Beste lid,

Alweer een teken van leven, het lijkt er op dat we weer aan de gang zijn en dat onze normale werking terug is hernomen.

En eind augustus is er steeds de traditionele nieuwsbrief ter aankondiging van het nieuwe seizoen en dat is nu niet anders. Bij deze:

We waren dit jaar zeer vroeg online met een groot gedeelte (75%) van ons aanbod. En dat resulteerde alvast in heel wat uitverkochte indoor trainingen en een reeds goed gevulde agenda. Waarvoor dank!!
Het geeft ons een mooie voorsprong om te plannen en de nodige trainers te voorzien. Het blijft ons ook vertrouwen geven dat onze transparante en nieuwe manier van communiceren over het aanbod en de verschillende trainingen werkt. Snel zijn en echt inschrijven blijft dus de boodschap.
Op dit moment loopt er een training van 4 opeenvolgende weken met twee volle groepen. Een groot succes voor deze nieuwe zomer initiatieven.

We zien zelfs dat de terughoudendheid voor het programma met buitenlandse activiteiten is verdwenen en ook daar de eerste groepen gevuld beginnen te raken. Fijn om terug het "bijna normale" te aanschouwen.

Maar even wat belangrijke info:

 1. Na heel wat onderhandelingen met onze partner Snowworld zijn we er in geslaagd weer competitieve afspraken te maken. Spijtig genoeg is de leisure groep uit Nederland zwaar getroffen door corona en hadden ze heel wat verhogingen in gedachten. Ons bestuur is er in geslaagd deze te beperken tot een minimum. Enkel de slalom trainingen lijken een beetje aangetast door de nieuwe contracten. Dat kan je uitvoerig lezen en vinden onder “aanbod" voor Landgraaf en Terneuzen. Je zal meteen ook kunnen zien of jouw training op jouw specifieke baan wijzigingen zal inhouden.

 2. BFSI organiseert op 4 september 2021 weer een Kick Off voor het nieuwe seizoen. Met gratis clinics gegeven door onze docenten en de verder gekende formule. Gratis inschrijven kan via onze website. De kick off gaat weer door in Aspen in Wilrijk en ook zij doen een inspanning en bieden een verlaagde piste toegang aan. 

 3. We trekken tijdens het Allerheiligen verlof (31/10/2021 - 06/11/2021) weer naar TUX! We zien al heel wat animo en zeer vroeg reeds inschrijvingen voor deze buitenlandse stage. Wij snakken alvast weer naar onze traditionele gletsjer en hopen dit jaar een record jaar te organiseren samen met onze reispartners. De eerste signalen zien er alvast zeer goed uit.

 4. In de week van 11 December trekken we dit jaar ook uitzonderlijk naar de Kronplatz voor een bijkomende “Initiator” opleiding buiten de schoolvakanties. We zijn steeds op zoek naar nieuwe formules en vooral betaalbare formules om ons eerste niveau te blijven voeden. Zo garanderen we doorgroei naar onze hogere opleidingen. Ook daar is snel zijn ongetwijfeld de boodschap aangezien we voorlopig slechts 1 docent en dus slechts 1 groep kunnen faciliteren.

 5. Op 15 januari organiseren we ook weer verschillende trainingen in Snowvalley Peer. We willen deze mooie baan niet links laten liggen en willen ook daar weer regelmatige activiteit. De baan is zeer geliefd door de meer ervaren slalom skiër en we hebben een hoog aangeschreven slalom trainer in ons docententeam die deze trainingen zal verzorgen.


En uiteraard zijn er onze vaste gekende trainingen die op de verschillende banen georganiseerd worden. Algemene techniek training, slalom , bulten, voorbereidingen voor opleidingen, voor iedereen is er zeker een aanbod aanwezig op onze website.

En vergeet aub voor de buitenlandse reizen niet de reis te boeken bij onze reispartners. Je kan ze vinden onder elke aangeboden training.

Zo, de belangrijkste zaken zijn vermeld denk ik dan. Ons secretariaat kan jullie steeds helpen met bijkomende vragen op de gekende openingsuren en nog sneller via email. Vergeet zeker niet je lidmaatschap op onze website alvast in orde te brengen. Je kan daar ook de voordelige verzekeringen afsluiten die jij als skimonitor nodig hebt.

Een andere leuk weetje is dat er weer een internationaal congres aankomt waar onze docenten zich zullen gaan bijscholen met een grote delegatie. Ook ons bestuur zal daar actief zijn om de banden met de internationale ski community te blijven versterken. En ook jij als BFSI lid kan meereizen en de fantastische sfeer op dit event ervaren. Het is op zijn minst uniek om met gelijkgezinden uit de sneeuwsport van over de ganse wereld dat te doen wat we allen het liefst doen. En dat in een zeer mooi en ongerept skigebied van Sochi. Ook daarvoor kan je info vragen aan ons secretariaat.


De snelste en efficiëntste weg: info@bfsi.be

Dan rest mij enkel iedereen een topseizoen te wensen met heel veel skiuren, intense trainingen, succesvolle opleidingen en voor de liefhebbers: pow pow pow!


Michel Lenaerts
Voorzitter BFSI